Для здорової посмішки: дизайнери Porsche створили незвичайне стоматологічне крісло

Для здорової посмішки: дизайнери Porsche створили незвичайне стоматологічне крісло Фото: Стоматологічна установка Morita Signo T500 (studiofaporsche.com).

Дизайнери з Studio F. A. Porsche займаються найрізноманітнішими проектами – від окулярів і кулькових ручок до будівель. І німецькі фахівці вміють дивувати. Їх новий проект – стоматологічна установка Morita Signo T500.

Про це повідомляє РБК-Україна Авто з посиланням на сайт дизайн-студії F. A. Porsche.

У професійній стоматологічній установці втілені дизайнерські цінності і стиль Porsche. Дизайнери Studio F. A. Porsche працювали спільно з інженерами Morita, японської компанії, одним зі світових лідерів з виробництва точного стоматологічного та медичного обладнання.

Для здорової посмішки: дизайнери Porsche створили незвичайне стоматологічне кріслоУ новому продукті дизайнери Studio F. A. Porsche зробили акцент на візуальній естетиці апарату. Вони переконані, що ефектний вид установки допоможе пацієнтам позбутися страху опинитися в кріслі. Це досягається за допомогою концепції, яку в Porsche називають "Чиста точність". Використовуючи цю методологію, команда працювала над досягненням функціональної симетрії станції.

Для здорової посмішки: дизайнери Porsche створили незвичайне стоматологічне кріслоСтанція також дозволяє лікарю виконувати свої обов'язки практично під будь-яким кутом, включаючи роботу сидячи або стоячи. Всі модульні елементи робочої станції повністю мобільні й можуть переміщатися навколо пацієнта.

Ще одна хитрість, до якої звернулися дизайнери, - це спроба сховати всі стоматологічні інструменти за спиною пацієнта, щоб якомога менше його нервувати.

Всього запропоновано п'ять комплектацій крісла. Максимальна комплектація крісла з усім обладнанням оцінена як хороший старий Porsche. У Німеччині за установку в зборі просять близько 36 000 євро.

Нагадаємо, дизайнери MG створили незвичайний електромобіль-трансформер. Він створений з нагоди триріччя лондонської студії SAIC Design.

Також повідомлялося, що в Україні почався дефіцит нових автомобілів. Чекати машини доведеться до шести місяців.