Toyota відкладає випуск нового Land Cruiser Prado

Toyota відкладає випуск нового Land Cruiser Prado Фото: Toyota Land Cruiser Prado (newsroom.toyota.eu)

Спочатку презентація наступної генерації Toyota Land Cruiser Prado була запланувала на 2023 рік. Але інсайдери в компанії повідомляють, що випуск новинки відкладений ще на рік – до літа 2024 року.

Про це повідомляє РБК-Україна Авто з посиланням на BestCarWeb.

Причин у перенесення початку випуску кілька. По-перше, це несподівано високий попит на Land Cruiser 300. На деякі комплектації черга розтягнулася на 3-4 роки. Всьому виною світовий дефіцит напівпровідників. У зв'язку з серйозними затримками поставок і чергами, що утворилися за "трьохсоткою", компанія відчула погіршення своєї корпоративної репутації. Тому випуск популярної новинки вирішено було перенести на період, коли криза з мікрочіпами вже пройде.

Другий важливий фактор - це бажання японського автовиробника наситити світовий ринок більш дорогим і Land Cruiser 300. Очікується, що новий Land Cruiser Prado побудують на тій же модульній платформі TNGA GA-F, що і Land Cruiser 300 з Tundra. Лінійка моторів буде складатися з 2,8-літрового турбодизеля (200 к.с. і 500 Нм), бензинової "турбошістки" об'ємом 3,3 літра на 299 к.с. Незабаром після світового дебюту до них також додасться гібридна силова установка.

Раніше ми повідомляли, що першому сенсорному дисплею в автомобілі виповнилося 35 років. Graphic Control Center від Buick представляв собою електронно-променеву трубку з простим чорно-зеленим екраном.

Також ми писали, що воднева Toyota Mirai встановила світовий рекорд по дальності ходу. Представники Книги рекордів Гіннеса зафіксували рекорд і підтвердили, що паливний бак Mirai жодного разу не відкривався під час поїздки.