Для конкуренції з Tesla та Mercedes: показаний новий електричний кросовер Lexus

Для конкуренції з Tesla та Mercedes: показаний новий електричний кросовер Lexus Фото: Lexus RZ 450e (pressroom.lexus.com)

Lexus RZ 450e стане першим електромобілем бренду на самостійній платформі. Новинка конкуруватиме з Mercedes-Benz EQC та Tesla Model Y.

Про це повідомляє РБК-Україна Авто з посиланням на прес-службу компанії.

Новинка створена на платформі анонсованого раніше Toyota bZ4X. До цього новий візок автомобілі преміального суббренду не використали.

Судячи з компонування, представлений Lexus RZ 450e конструктивно має багато спільного з Toyota bZ4X і Subaru Solterra. Це другий електричний Lexus після компактного UX 300E, але на відміну від меншого кросовера, більший RZ створений на новій платформі та не пов'язаний ні з одним іншим Lexus. Автовиробник не розкрив технічних деталей новинки. Але раніше представлені електричні кросовери на платформі e-TNGA мають потужність 215 кінських сил.

Для конкуренції з Tesla та Mercedes: показаний новий електричний кросовер Lexus

Новий RZ 450e повинен бути дещо потужнішим. Імовірно, його силова установка зможе розвивати 300-350 к.с. Що стосується запасу ходу, то ймовірно в залежності від стилю водіння електромобіль зможе проїжджати 340-350 км на одній зарядці. Тягова акумуляторна батарея ємністю 72,8 кВтг матиме 10-річну гарантію. За запевненням японського автовиробника через десятиліття вона повинна зберігати понад 90% ємності. Очікується, що новий Lexus RZ 450E дебютує в наступному році.

Для конкуренції з Tesla та Mercedes: показаний новий електричний кросовер Lexus

Нагадаємо, що електричний кросовер Opel Mokka-e їде в Україну. Ціни на новинку стартують з 939 300 грн.

Раніше ми повідомляли, що Mercedes відкликає дві флагманські моделі через небезпечну функцію Мультимедіа. Інформаційно-розважальна система MBUX під час руху не відключає доступ до телемовлення.