100 км за 3 хвилини: представлена найшвидша зарядна станція для електромобілів

100 км за 3 хвилини: представлена найшвидша зарядна станція для електромобілів Фото: зарядна станція Terra 360 (new.abb.com)

Концерн АВВ представив найпотужнішу зарядну станцію для електромобілів під назвою Terra 360. Вона має заявлену потужність 360 кВт. Це на 10 кВт більше, ніж у станцій європейської мережі Ionity.

Шведсько-швейцарський концерн АВВ заявляє, що нова станція здатна зарядити будь-який акумулятор серійних електрокарів за 15 хвилин, а енергію, достатню для 100 км ходу, можна отримати за 2,5-3 хвилини.

Про це повідомляє РБК-Україна Авто з посиланням на прес-службу АВВ.

100 км за 3 хвилини: представлена найшвидша зарядна станція для електромобілівКонцерн АВВ є одним зі світових лідерів з випуску зарядних станцій. З 2010 про 2021 рік випущено понад 460 тисяч "зарядок", з яких 21 тисяча – швидкі станції постійного струму.

Нова станція також готова прийняти до чотирьох електромобілів і порівну між ними ділити свою максимальну вихідну потужність. Заявлено, що нові зарядні станції Terra 360 з'являться в Німеччині, Франції, Норвегії та Швеції вже до кінця поточного року.

100 км за 3 хвилини: представлена найшвидша зарядна станція для електромобілівА в наступному році ABB почне продажі Terra 360 в США, Латинській Америці та Азії. Компанія поки не повідомляє вартість свого нового продукту. Але можна припустити, що ціна однієї такої станції перевищує 300-400 тис.доларів.

Раніше ми писали, що стартувало серійне виробництво самого Далекобійного електромобіля в світі. Компанія Lucid представила модель Air ще в 2016 році і планувала почати виробництво двома роками пізніше.

Також повідомлялося, що Rolls Royce показав свій перший електромобіль. Rolls-Royce Spectre побудований на масштабованій просторовій алюмінієвій рамі.