Електромобіль Volkswagen ID.4 подолав 56 тисяч км і потрапив до Книги рекордів Гіннеса

Електромобіль Volkswagen ID.4 подолав 56 тисяч км і потрапив до Книги рекордів Гіннеса Фото: Volkswagen ID.4 (vwid4-usatour.com)

Електромобіль Volkswagen ID.4 потрапив до Книгу рекордів Гіннеса. Його досягнення - найдовша подорож в електромобілі в окремо взятій країні.

Про це повідомляє РБК-Україна Авто з посиланням на сайт VWID4-USAtour.

Американцы Райнер Зітлоу і Дерек Коллінз провели 100 днів за кермом електричного Volkswagen ID.4, відвідавши понад 600 дилерських центрів Volkswagen в США. За свої зусилля вони були включені в Книгу рекордів Гіннеса.

Приз був вручений їм після повернення в штаб-квартиру Volkswagen в США в Херндоні, штат Вірджинія, де вони завершили свою подорож, яка тепер офіційно є найдовшою безперервною подорожжю на електромобілі в окремо взятій країні.

Електромобіль Volkswagen ID.4 подолав 56 тисяч км і потрапив до Книги рекордів Гіннеса"Було здорово поділитися своїм досвідом управління та експлуатації ID.4 з великою кількістю людей, у тому числі з співробітниками дилерських центрів", - сказав Зітлоу. "Встановлення рекорду-це не тільки свідчення надійності ID.4, але й фактична готовність національної інфраструктури зарядки до далеких подорожей".

Електромобіль Volkswagen ID.4 подолав 56 тисяч км і потрапив до Книги рекордів ГіннесаЗа 100 днів команда подолала понад 56 327 км і відвідала 628 дилерських центрів Volkswagen в 48 штатах. Райнер Зітлоу не новачок у рекордних заїздах. Раніше він проїжджав на автомобілі від Аляски до Аргентини всього за 12 днів, а також перетинав всю Африку і Європу від найпівденнішої точки Африки до найпівнічнішої точки Європи всього за дев'ять днів на Volkswagen Touareg.

Раніше ми писали, що Запуск Tesla Cybertruck знову відкладається. Цифровий гігант прибрав з сайту інформацію про ціни довгоочікуваного пікапа Tesla Cybertruck.

Нагадаємо, що Skoda зупиняє виробництво в Чехії, на черзі Україна. Якщо компанія не вирішить проблему з дефіцитом напівпровідників в найближчі два-три тижні, то заводи не зможуть запуститися до кінця 2021 року.