Верхом на колесі: в Австралії водія оштрафували за їзду "запасом"

Верхом на колесі: в Австралії водія оштрафували за їзду "запасом" Пікап на базі Suzuki Jimny (Фото: facebook.com/QueenslandPolice)

В Австралії водія Suzuki Jimny оштрафували за їзду без сидіння. Замість нього використовував запасне колесо.

Про це повідомляє РБК-Україна Авто з посиланням на Facebook поліції Клівленда.

Поліцію австралійського штату Квінсленд вразив автомобіль Suzuki, зупинений патрульним минулого тижня. Особливо - салон.

На кадрах боді-камери видно, як офіцер поліції зупиняє Suzuki Jimny 1990-х років випуску, переобладнаний в пікап. Підійшовши до пікапа, патрульний побачив, що салон Сузукі практично "голий" – в ньому немає сидінь, ременів безпеки й навіть ручки перемикання передач.

А замість водійського крісла кмітливий власник машини використовував ... запаску. Невідомо, наскільки шина виявилася ергономічніше штатного сидіння, але водій за свій "винахід" отримав цілий ряд штрафів, в тому числі за небезпечне водіння і порушень правил експлуатації транспорту.

Крім того, сам пікап був відправлений на штрафмайданчик через невідповідність технічному регламенту і нормам безпеки.

Верхом на колесі: в Австралії водія оштрафували за їзду "запасом"

Але ж сидіння, мабуть, сама недооцінена частина автомобіля. Європейські дослідження показали, що за своє життя середньостатистичний автолюбитель проводить в машині близько 22 тисяч годин. І автовиробники постійно працюють над вдосконаленням крісел, 75% водіїв так чи інакше скаржаться на проблеми зі спиною і болі в шиї.

Верхом на колесі: в Австралії водія оштрафували за їзду "запасом"

Сидіння кросовера Volvo XC90

Нагадаємо, що у Талліні роботи-кур'єри відважно намагалися подолати снігові замети на тротуарах. Однак в силу своїх невеликих розмірів ця місія для них нездійсненна.