Tesla Model 3 на тестах KNCAP тричі збила велосипедиста

Tesla Model 3 на тестах KNCAP тричі збила велосипедиста Фото: Tesla Model 3 на тестах KNCAP (kncap.org)

На тестах KNCAP електрокар Tesla Model 3 показав незадовільний результат. Пасивна безпека моделы на висоті, а ось велосипедиста бортова електроніка не побачила.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на KNAP.

Корейські фахівці з KNCAP розбили Tesla Model 3 2021 модельного року. Згідно з результатами краш-тесту, Tesla Model 3 набрала 83,3 бала, що еквівалентно 5 зіркам тестів Euro NCAP. Однак через невтішні результати в категоріях безпеки пішоходів і запобігання нещасних випадків загальна оцінка знижена до 4 зірок.

Tesla в фронтальному і бічному краш-тестах отримала 99,6% - і менш 60% з можливих балів в інших категоріях. Справа в тому, що система превентивного гальмування кілька разів не спрацьовувала, в результаті електрокар збивав манекена, який імітував велосипедиста, що перетинає дорогу в поперечному напрямку.

Tesla Model 3 на тестах KNCAP тричі збила велосипедистаТест, показаний на відео, особливо показовий. Tesla не помічала і збивала велосипеди на всіх трьох швидкостях - 20, 25 і 40 км/год.

Краш-тести за методикою KNCAP включають такі випробування: лобовий удар з жорстким бар'єром з 100% перекриттям зі швидкістю 56 км/год, лобовий удар з 40% перекриттям на швидкості 64 км/год, бічний удар деформованим бар'єром масою 1400 кг на швидкості 60 км/год, а також удар об стовп на швидкості 32 км/год.

Раніше повідомлялося, що Dacia Sandero став найбільш продаваним автомобілем в Європі. Хетчбек румунського походження, що розійшовся за місяць тиражем 20 446 одиниць, випередив Volkswagen Golf.

Також ми писали, що лімузин на базі Dodge Viper виставили на продаж. Лімузин зберіг свій стандартний 8,0-літровий атмосферний двигун V10.