Водії служби доставки Amazon масово скаржаться, що їх несправедливо карають через камери штучного інтелекту. І позбавляють через це бонусів і доплат.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на CarScoops
Камери Netradyne гігант онлайн-покупок Amazon почав встановлювати у своїх автофургонах на початку цього року - станом на вересень більш ніж половина його американського парку доставки були оснащені цими пристроями.
Відзнятий відеоряд впливає на оцінку водія з безпечного водіння, яка виставляється в кінці кожного тижня. Ці оцінки визначають бонуси, премії та доплати. Для того, щоб їх отримати має бути зареєстровано менш як п'ять "подій" на 100 маршрутів доставки.
При цьому водії в Каліфорнії, Техасі, Канзасі, Алабамі та Оклахомі заявляють, що найчастіше камери карають їх несправедливо – наприклад, за погляд в бічне дзеркало, включення під час руху радіо і навіть коли водії в пробці змушені скорочувати дистанцію до попереду тягнеться авто.
"Камери Netradyne, які Amazon встановила в наших фургонах, були суцільним кошмаром", - розповідає колишній водій служби доставки. "Вона стежила за кожним моїм кроком. І кричала на мене противним роботизованим голосом за недотримання безпечної дистанції, коли мій фургон "підрізали". Якщо я дивився в бічне дзеркало, щоб переконатися в безпечному перестроюванні, камера вважала, що я відволікаюся – лише тому, що моє обличчя було повернуто трохи в сторону. Я ніколи не відчував себе в безпеці за кермом, коли камера стежила за будь-яким моїм рухом".
Своєю чергою в Amazon заявляють, що компанія встановила інтелектуальні камери, щоб водії «відчували себе в безпеці на дорозі». І стверджують, що в результаті число нещасних випадків на виробництві скоротилося на 48 відсотків, а кількість порушень ПДР і зовсім на 77%.
Попри настільки бравурні заяви, деяким водіям настільки набридли камери, що вони заклеюють об'єктиви липучками або навіть вночі водять в темних сонцезахисних окулярах, щоб обійти всевидючий "монітор абстрактного водіння".
Видання Forbes оновило рейтинг найбагатших людей світу. Першу позицію займає 57-річний засновник Amazon Джефф Безос.