Чим би дитя не тішилося: Ілон Маск анонсував версію Tesla Cybertruck з чотирма моторами

Чим би дитя не тішилося: Ілон Маск анонсував версію Tesla Cybertruck з чотирма моторами Пікап Tesla Cybertruck (Фото: tesla.com)

Електричний пікап Tesla Cybertruck ще не дістався до конвеєра, але знову зазнав змін. Тепер топова версія буде мати чотирьом мотора, а не три, як заявлялося раніше.

Про це повідомляє РБК-Украина Авто з посиланням на Twitter Ілона Маска.

Глава компанії Tesla Ілон Маск у себе у Твіттері повідомив, що топ-версія Cybertruck отримає чотири мотори - раніше найпотужніший і швидкий пікап був заявлений з трьома моторами. Саме чотиримоторна модифікація повинна піти у виробництво першої.

При цьому початкова версія з одним мотором і зовсім може не потрапити на конвеєр. Таким чином, коли Tesla cybertruck добереться до конвеєра, гамма буде включати виконання з двома, трьома і чотирма моторами. В останньому випадку у кожного колеса пікапа буде свій електродвигун.

Також Ілон Маск розкрив нові подробиці про функції та оснащення електричного пікапа. Серед іншого це повнокероване шасі та так званий "режим краба" за типом того, що є у електропікапа Hummer. Суть "крабохода" в тому, що всі колеса можуть повертатися в один бік, в результаті машина, подібно крабу, рухається майже боком.

Епопея з запуском Cybertruck триває з 2019 року, коли відбулася перша презентація. Серійне виробництво постійно відкладається з різних причин (доведення конструкції, нестача комплектуючих, дефіцит напівпровідників) і зараз намічено на кінець 2022 року. Масовий випуск почнеться і зовсім у 2023 році.

Однак чим далі, тим менше віри словам Маска. Не можна виключати, що незабаром для Cybertruck буде оголошена чергова відстрочка.

Нагадавши, Toyota представила в Європі свій перший серійний електромобіль. Продажі кросовера bZ4X стартують наступного року.