Яблучна машина: як виглядатиме майбутній автомобіль Apple

Яблучна машина: як виглядатиме майбутній автомобіль Apple Рендерне зображення електрмобіля Apple (Фото: vanarama.com)

Apple ретельно охороняє інформацію про те, як розвивається її автомобільний проект. Використовуючи патенти, подані технологічним гігантом, лізингова компанія Vanarama представила своє бачення майбутнього Apple Car.

Про це повідомляє РБК-Україна Авто з посиланням на Vanarama.

Яблучна машина: як виглядатиме майбутній автомобіль Apple

Зовні незграбний електромобіль виглядає компактним крос-хетчбеком. Відзначимо також вузьку світлодіодну оптику і, несподівано, справжню решітку радіатора – зовсім, як в автомобілях з ДВС. Можливо, вона потрібна для ефективного охолодження електричної силової установки. Біле матове забарвлення - "найпопулярніша колірна схема з моменту випуску iPhone 4 у 2010 році".

Яблучна машина: як виглядатиме майбутній автомобіль Apple

Для зручності посадки/висадки передні та задні двері відкриваються назустріч один одному, а дверні стійки взагалі відсутні.

У салоні найпомітнішою ідеєю Apple є патент EP2581248B1, в якому детально описана модернізація традиційної автомобільної приладової панелі. Положення органів управління можна повністю налаштувати в залежності від уподобань водія, з майже нескінченною кількістю комбінацій.

Яблучна машина: як виглядатиме майбутній автомобіль Apple

Пропонуються також безшовні дисплеї без будь-яких чітких країв - це цілком вписується в мінімалістичний підхід Apple до дизайну. Патент на "інтелектуальний автоматизований помічник" також натякає на оновлений персональний асистент Siri, який замість того, щоб реагувати тільки на прямі питання і команди, створить інтерактивне середовище спілкування, вносячи зміни в характер руху і видаючи рекомендації водієві. Бортова система автомобіля буде максимально синхронізована з гаджетами власника - смартфоном, розумним годинником і т. д.

Яблучна машина: як виглядатиме майбутній автомобіль Apple

Минулого місяця агентство Bloomberg повідомило, що Apple відновлює роботу над автомобілем і прагне створити повністю автономний електромобіль. З чуток, дебют "яблучного" безпілотника відбудеться у 2025 році.

Нагадаємо, що засновник Apple Стів Джобс був не тільки видатним менеджером і винахідником, а й знатним хитруном. Він експлуатував машини без номерів і кожні півроку міняв автомобіль.