Поліцейські почали випробування електромобілів Ford

Поліцейські почали випробування електромобілів Ford Електромобіль Ford Mustang Mach-e (Фото: media.ford.com)

У США поліція почала випробування електромобілів Ford Mustang Mach-E. В ході випробувань будуть визначені граничний запас ходу і інші експлуатаційні дані, щоб вирішити, чи можуть електрокари нести повноцінну службу в поліції.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу Ford.

Ford поступово прокладає шлях для електрифікації поліцейського автопарку в США. Компанія передала кілька нових електромобілів Ford Mustang Mach-E в поліцію штату Мічиган, яка піддасть їх широкій програмі тестів.

Цикл випробувань включає регулярні прискорення, гальмування, оцінку ергономіки в денний і нічний час, а також визначення граничного запасу ходу на одному заряді батареї в різних режимах експлуатації.

Після закінчення випробувань вся ця інформація об'єднається в єдиний звіт, який можуть використовувати поліцейські управління інших штатів. Але головна мета таких випробувань - вибір кращого електромобіля для поліції Мічигану після вивчення всіх електричних конкурентів.

Передбачується, що в найближче десятиліття поліція Мічигану повністю пересяде на електромобілі.

Поліцейські почали випробування електромобілів FordКомпанія Ford не розкривала технічних подробиць специфікації кросовера Mustang Mach-E в "поліцейському" виконанні, але заявляла, що їх новий електромобіль може витримувати жорсткі умови експлуатації в якості поліцейської машини.

Судячи з елементів екстер'єру моделі, спецтранспорт базується на версії Mach-E GT з двома електромоторами. Повнопривідний електричний кросовер розвиває 480 к.с. і 860 Нм, що дозволяє "Мустангу" розганятися з місця до 100 км/год за 3,8 секунди. Орієнтовний запас ходу цієї версії перевищує 400 км.

Нагадаємо, МВС України планує закупити електромобілі для Патрульної поліції. У якості кандидата розглядаються електрокари Hyundai Kona.

Також повідомлялося, що Держдеп США замовив 10 позашляховиків Chevrolet Suburban за ціною 3,6 млн доларів кожен. Угода передбачає поставку 10 спецмашин на базі повнорозмірних позашляховиків Chevrolet Suburban.