Обіцяного 3 роки чекають: до 2025 року всі моделі Toyota отримають новітню мультимедійну систему

Обіцяного 3 роки чекають: до 2025 року всі моделі Toyota отримають новітню мультимедійну систему Мультимедійна система пікапа Toyota Tundra (Фото: Toyota)

У найближчі кілька років компанія Toyota почне встановлювати мультимедійний комплекс Audio Multimedia нового покоління. Новітню "мультимедійку" отримають усі моделі марки.

Про це повідомляє РБК-Україна Авто з посиланням на AutoNews.

Інформаційно-розважальні комплекси стають найважливішою частиною "спілкування" водіїв зі своїми автомобілями. І автовиробники зосереджені на забезпеченні максимального комфорту своїх клієнтів.

Серед них – компанія Toyota, яка підготувала нове покоління мультимедійної системи для своїх моделей. Першим автомобілем з новою інформаційно-розважальною системою став представлений у вересні пікап Toyota Tundra третього покоління.

Потужний комплекс в п'ять разів продуктивніше попередника, підтримує додатки Android Auto та Apple CarPlay, розпізнає голосові команди та здатний оновлюватися "по повітрю" без необхідності відвідувати дилерський центр.

Обіцяного 3 роки чекають: до 2025 року всі моделі Toyota отримають новітню мультимедійну систему

Пікап Toyota Tundra нового покоління

Крім того, за словами операційного директора підрозділу Toyota Connected North America Стіва Басра в комплексі Audio Multimedia закладений чималий потенціал для подальшого розвитку. Так, при підключенні додаткових датчиків можна буде контролювати стан здоров'я водія (включаючи пульс) або відстежувати за допомогою "локатора" точне місце розташування автомобіля на багатоярусному паркінгу.

Згодом функціонал Audio Multimedia будуть рости ще більше-наприклад, система автоматично відкриє вікна і включить вентиляцію, якщо температура в салоні досягне небезпечних для здоров'я значень.

Обіцяного 3 роки чекають: до 2025 року всі моделі Toyota отримають новітню мультимедійну систему

Крім того, вже зараз інженери Toyota Connected працюють над впровадженням системи підказок водієві для більш ефективного управління автомобілем. Toyota Tundra нового покоління в Україні не продається – в цьому сегменті японська марка представлена пікапом Hilux за ціною від 1,05 млн гривень.

Нагадаємо, що Toyota виводить на ринок абсолютно нову для себе гібридну систему для автомобілів. В установці під назвою e-Smart двигун внутрішнього згоряння не має прямого зв'язку з провідними колесами.