Кременчуцький автоскладальний завод з 1 серпня припиняє випуск автомобілів

ТОВ "Виробниче об'єднання "Кременчуцький автоскладальний завод" (КрАСЗ, Полтавська обл.), що входить у групу компаній "АІС", з 1 серпня припиняє випуск автомобілів.

ТОВ "Виробниче об'єднання "Кременчуцький автоскладальний завод" (КрАСЗ, Полтавська обл.), що входить у групу компаній "АІС", з 1 серпня припиняє випуск автомобілів. Про це сьогодні журналістам заявив директор підприємства Микола Черниш, повідомляє "Укравтопром".

"Система існуючих тарифних норм робить імпорт автомобілів більш вигідним, ніж виробництво. Тому керівництво АІС прийняло рішення про призупинення нашого виробництва. Зібрані на заводі раніше автомобілі будуть завозитися в країну в готовому вигляді", - сказав він.

При цьому Черниш зазначив, що внаслідок економічної кризи попит на автомобільному ринку впав у два рази.

За його словами, у зв'язку з припиненням виробництва автомобілів на КрАСЗ скоротять половину працівників, що залишилися, будуть займатися переобладнанням автомобілів.

Відзначимо, за підсумками першого півріччя 2014 р. КрАСЗ виготовив 7 тис. 349 автомобіля, що в 4,5 разу більше аналогічного показника 2013 р.

"Кременчуцький автоскладальний завод" (КрАСЗ) спеціалізується на великовузловому складанні автомобілів, виконанні передпродажної підготовки, гарантійного та післягарантійного обслуговування автомобілів. Підприємство входить до групи компаній "АІС". КрАСЗ у 2013 р. збільшив обсяги випуску автомобілів в 3 рази - до 9 тис.