КрАСЗ у 2013 р. збільшив обсяги випуску автомобілів в 3 рази - до 9 тис

Незважаючи на падіння українського автомобільного ринку в 2013 р. на більш ніж 7%, Кременчуцький автоскладальний завод (КрАСЗ) збільшив обсяги виробництва майже в 3 рази

Незважаючи на падіння українського автомобільного ринку в 2013 р. на більш ніж 7%, Кременчуцький автоскладальний завод (КрАСЗ) збільшив обсяги виробництва майже в 3 рази, зібравши понад 9 тис. автомобілів (по відношенню до аналогічного періоду минулого року). Про це повідомляє прес-служба групи компаній АІС.

На аналогічний порядок цифр завод збільшив відрахування до бюджетів усіх рівнів, у три рази зросла кількість зайнятих у виробництві.

Також наголошується, що завод показав найвищу динаміку зростання серед усіх підприємств автомобільної промисловості України. На сьогоднішній день на заводі збирають автомобілі двох брендів - SsangYong та Geely.

В середині 2013 р. на КрАСЗ була відновлена збірка популярних в Україні автомобілів Geely і зараз тут збирають всю лінійку бренду, представлену в Україні. За 6 місяців роботи на заводі було зібрано понад 6 тис. автомобілів, що стало новим етапом розвитку бренду в Україні. Левова частка складання Geely припала на Emgrand 7 - майже 2,8 тис. зібраних авто.

Також на КрАСЗ триває збирання корейських позашляховиків SsangYong. Зараз із конвеєра заводу сходять три моделі бренду, а виробництво в 2013 р. досягла майже 2,9 тис. автомобілів.

"У планах заводу на 2014 р. збільшити обсяг виробництва ще в два рази до 20 тис. од. Незважаючи на падіння автомобільного ринку, можу з упевненістю сказати, що завод продовжить не тільки збільшувати обсяги випуску продукції, але і продовжиться модернізація виробництва, будуть створені нові робочі місця, а відповідно, збільшиться приплив коштів у бюджет країни", - сказав виконавчий директор КрАСЗ Микола Черниш.

Група компаній АІС - оператор автомобільних послуг. Компанія працює з 1992 р. і є одним з лідерів українського автомобільного ринку з часткою 12%. Основний бізнес компанії - послуги з продажу та сервісного обслуговування автомобілів.