У Каліфорнії знайшли поле, повне покинутих Porsche 928

У Каліфорнії знайшли поле, повне покинутих Porsche 928 Кинуті Porsche 928 (Фото: carscoops.com)

У Каліфорнії виявилися кинуті спорткари Porsche 928. Машини стоять під відкритим небом, і у них є власник, який не має наміру їх ні продавати, ні ремонтувати.

Про це повідомляє РБК-Україна Авто з посиланням на CarScoops.

Розкішний спорткар Porsche 928 - недооцінена fвтомобільна ікона, яка повинна була замінити 911-й. Модель випускалася з 1977 по 1995 рік і стала першим дорожнім Porsche з двигуном V8.

Після довгих років ігнорування колекціонерами, 928-й нарешті став бажаною класикою. Про це говорить хоча б той факт, що зовсім недавно Porsche 928, яким Том Круз керував у відомому фільмі "Ризикований бізнес", був проданий за астрономічну суму в 2 мільйони доларів. Це найбільша ціна в історії цієї моделі.

У Каліфорнії знайшли поле, повне покинутих Porsche 928

На відміну від культового 911 - го у цього автомобіля було переднє розташування двигуна з водяним охолодженням. І тим не менш, він безумовно заслуговує на увагу.

У Каліфорнії знайшли поле, повне покинутих Porsche 928

Власник цих Porsche 928, кинутих на поле в Каліфорнії, явно всього цього не знає. Машини виявив американець Стів Роудс, коли шукав місце для зйомок телешоу West World.

"Один з друзів землевласника попросив його залишити на зберігання кілька машин. І більше ніколи до них не повертався", - пояснив Роудс.

У Каліфорнії знайшли поле, повне покинутих Porsche 928

На фотографіях видно не менше 13 різних Porsche 928 - від перших автомобілів без спойлерів з 4,5-літровими двигунами до останніх модифікацій S4, оснащеним моторами об'ємом в п'ять літрів.

Сухий клімат Південної Каліфорнії і той факт, що модель мала кузов з оцинкованої сталі і алюмінієвих панелей, не дозволив корозії спотворити спорткари. А ось електрична начинка завжди була ахіллесовою п'ятої цього спорткара, так що навряд чи ці автомобілі залишилися на ходу.

У Каліфорнії знайшли поле, повне покинутих Porsche 928

Авжеж, їх можна полагодити, але, схоже, власник загубив в своїм машинам всякий інтерес. При цьому він заявляє, що продавати їх категорично не бажає. Нехай, мовляв, гниють собі далі.

Поцупити машини під покровом ночі теж не вийде - в'їзд на ділянку лише один, а біля воріт встановлені відеокамери. Так що колекціонерам і шанувальникам Porsche залишається лише чекати, коли власник передумає.

А тим часом, ходять наполегливі чутки, що вже в наступному році автовиробник зі Штутгарта може відродити цю знакову модель. Поживемо - побачимо.

У Каліфорнії знайшли поле, повне покинутих Porsche 928

Рендеринг сучасного Porsche 928 від дизайнер Маруана Бемблі, відомого як The Sketch Monkey

Нагадаємо, що спорткар Porsche 928, яким Том Круз керував у відомому фільмі "Ризикований бізнес", проданий за астрономічну суму майже 2 млн доларів. Це найбільша ціна в історії за автомобіль цієї моделі.