Двоє на одного: 1000-сильна Tesla Model S позмагалася з двома найшвидшими супербайком світу

Двоє на одного: 1000-сильна Tesla Model S позмагалася з двома найшвидшими супербайком світу Заїзд Tesla Model S Plaid в дрегу з супербайком (Фото: скріншот YouTube))

Їзда на мотоциклі завжди була небезпечною справою. Що вже говорити, якщо в суперниках найпотужніша Tesla Model S в модифікації Plaid.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на YouTube-канал Edmunds. .

З іншого боку, так звані супербайки завжди були королями доріг-завдяки малій вазі і високій питомій потужності. Наприклад, на початку 1970-х найпотужніші з маслкарів і суперкарів насилу вкладалися в 13 секунд на дреговой дистанції в В чверть милі (402 метри). А Kawasaki Z1 з 900-кубовим движком міг пролетіти цю відстань всього за 12,6.

З тих пір техніка пішла далеко вперед і на сцену вийшли електрокари. І навіть цілком стандартна Tesla Model S цілком може потягатися з більшістю сучасних спорткарів. YouTube-каналі Edmunds опублікував цікавий відеоролик в якому електрокару Tesla Model S Plaid протистоять в дрег Suzuki Hayabusa і Kawasaki ZX - 14R-найшвидші серійні мотоцикли з тих, що зараз продаються.

Двоє на одного: 1000-сильна Tesla Model S позмагалася з двома найшвидшими супербайком світу

Model S Plaid оснащується трьома електричними моторами сумарної 1020 кінських сил. Розгін до сотні займає у електромобіля всього 2 секунди. Мотоцикл Suzuki Hayabusa оснащений 1,3-літровим бензиновим мотором потужністю 188 кінських сил. Що стосується супербайка Kawasaki ZX-14R, то у 1,4-літровим мотором з віддачею 208 кінських сил. При цьому мотоцикли значно легше електрокара.

Двоє на одного: 1000-сильна Tesla Model S позмагалася з двома найшвидшими супербайком світу

І жоден з них не зміг перемогти Tesla при старті з місця. Хоча при заїзді з ходу були варіанти. Загалом, дивіться самі.

https://www.youtube.com/watch?v=nd-2AS2WjCY

Нагадаємо, що кросовер Tesla X тричі обігнав Ferrari F430 у заїздах на 402 метри. За неофіційними даними, час проходження Model X дрегової дистанції в чверть милі (402 метри) становить 11,7 секунди.