Частка вироблених в Україні авто може бути збільшена до 70%, - Азаров

Цільова економічна програма розвитку легкового автомобілебудування до 2020 р. передбачає збільшення частки вироблених на території України автомобілів до 70%. Про це заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров, відкриваючи сьогодні засідання Кабінету міністрів України, передає кореспондент РБК-Україна.

За словами Азарова, програма спрямована на створення в Україні умов для зростання випуску українських легкових автомобілів до 735 тис. одиниць та нарощування експортного потенціалу до 220 тис. одиниць до 2020 р.; на збільшення на внутрішньому ринку частки легкових авто, вироблених в Україні до 70 %; створення 176 тис. нових робочих місць на виробництві автомобілів та комплектувальних виробів.

"Надзвичайно важливо, що концепція передбачає імплементацію у сфері автомобілебудування міжнародних стандартів (ISO) та європейських норм (EN) у національну систему стандартизації, введення сучасних екологічних стандартів, стимулювання залучення передових технологій тощо. Тобто йдеться про нову якість продукції", - заявив Азаров.