Україна поставила армії Єгипту партію з понад 100 автомобілів

Україна поставила армії Єгипту партію з понад 100 автомобілів

ПАТ "АвтоКрАЗ", що розташоване у місті Кременчуці Полтавської області завершило виконання низки контрактів з Міністерством оборони Єгипту, поставивши їм на поточному тижні останню партію з понад 100 автомобілів. Про це йдеться в повідомленні прес-служби підприємства.

Згідно з контрактними зобов'язаннями, підприємством була виготовлена, представлена до інспекції та відвантажена на адресу замовника чергова велика партія автомобілів КрАЗ різних моделей. Із загального обсягу вироблених автомобілів, а це більше ста одиниць всюдиходів колісної формули 6х6, більше 70% склали бортові автомобілі КрАЗ-6322, решта - шасі КрАЗ-63221. Всі автомобілі виконані в стандартній комплектації: 330-сильний дизель ЯМЗ-238ДЕ, КПП - 9JS150TA, зчеплення MFZ-430.

Відвантаженню передувала інспекція машин, яка проводилася представниками замовника - фахівцями автомобільного департаменту Міноборони Єгипту.

За словами прес-служби, представники замовника залишилися задоволені результатами перевірки, зазначивши відмінну динаміку і маневреність автомобілів, яку ті показали під час проведення ходових випробувань по дорогах загального користування та на перешкодах випробувально-демонстраційного полігону автозаводу.

Також повідомляється, що, за словами офіцерів єгипетської армії, автомобілі відмінно справляються з поставленими завданнями і нарікань на їх роботу не надходить.

Слід зазначити, що в поточному році за різними контрактами Міноборони Єгипту було поставлено понад 400 автомобілів. В різний час, починаючи з 1961 року, Кременчуцький автомобільний завод поставив в Єгипет більше 4000 автомобілів КрАЗ.

Нагадаємо, на початку грудня повідомлялося, що "АвтоКрАЗ" уклав з Лаосом контракт на поставку великої партії вантажівок, а також, що в січні-листопаді 2014 р. збільшив випуск автомобілів на 45% - до 1218 машин.